Eset Antivirüs Tekrar Zİrveye Yükseldi

27 Mart 2013 Çarşamba tarihinde yazılmıştır.


Avusturya da merkezi bulunan bağlantısız bir antivirüs araştırma firması AV-Comparatives tarafından verilen “Advanced +” performans testi ödülüne dördüncü defa layık görüldü. Testler, 20 antivirüs programının sistem üzerindeki performansı ölçülerek yapıldı. ESET, mümkün olan en yüksek “Advanced +” performans testleri ödülünü almaya ek olarak, mükemmel sezgisel algılama ve düşük yanlış yakalama oranlarıyla da diğer ürünlerin önüne geçti.
AV-Comparatives, “Standart”, “Advanced” ve “Advanced +” olmak üzere, üç kategoride sıralama yapıyor. Kuruluş, “Advanced +” ödülü için, ürünlerin sistem üzerindeki etkilerini test ediyor. ESET, sisteme etkisi en az olan ürün olarak, listenin başında yer aldı.

AV-Comparatives Kurucusu ve Başkanı Adreas Clementi, “Yıl içerisinde ve farklı testlerle, ESET’in yüksek güvenlik çözümlerinin, sistem performansı üzerinde küçük bir etkiye sahip olduğunu gördük. Bu sayede de, en etkili ve son testimizden de “Advanced +” ödülünü bir kere daha almaya hak kazandılar. Buna ek olarak, ESET, kötü amaçlı yazılımlar ile mücadelede, güçlü ve sezgisel taramaya en çok önem veren ve tüm testlerden başarıyla geçen ve “Advanced +” ödüllü bir üründür” açıklamasını yaptı.

Eset Antivirüs Tekrar Zİrveye Yükseldi için “0 yorum” bulunmaktadır.